Çiçeksepeti ile Hediyeler %35 İndirimli!

Kampanya Süresiz
Kişiye özel hediyelerde geçerli %35 indirim için kampanyayı aktif etmeniz...Daha fazla

Kişiye özel hediyelerde geçerli %35 indirim için kampanyayı aktif etmeniz yeterli! Sevdiklerinize özel hediye fikirlerini Çiçeksepeti ile keşfedin, avantajlı fiyatları kaçırmayın. Daha az

Aktif Et
78% Başarı

Doğum Günü Hediyelerinde %15 İndirim

Kampanya Süresiz
Sevdiklerinize doğum gününde sürpriz yapmak için %15 indirim Çiçeksepetinde sizi...Daha fazla

Sevdiklerinize doğum gününde sürpriz yapmak için %15 indirim Çiçeksepetinde sizi bekliyor! Daha az

Aktif Et
100% Başarı

Sevdiklerinizi mutlu etmenin yolu Ciceksepeti.com’dan geçiyor. Özel günlerde, yeni iş kutlamalarında, yıl dönümünde, doğum gününde veya diğer sürprizlerde anında adrese çiçek göndermek için kolayca sipariş verebilirsiniz. İster sevdiği çiçeği gönderin, isterseniz de onu mutlu edecek çikolata veya diğer tatlı türlerini!

Birbirinden farklı ve güzel çiçekler uzun süre dayanıklılığı ile sevdiklerinizde iz bırakacak. Eğer ofis çalışanı ise üzeri yazılı çikolata çeşitleriyle de sürpriz yapabilir, hediyesini iş arkadaşlarıyla paylaşmasını sağlayabilirsiniz. Çiçeksepeti, sevdiklerinizi mutlu etmeniz için her şeyi düşünüyor.

Yenilebilir çiçekler (BonnyFood), özel tasarım çiçekler ve isme özel hediyelerle hiç beklenmedik bir anda onları mutlu edin.

İndirimli Çiçek Siparişi

Vereceğiniz çiçek siparişini indirimli ve ucuz fiyatlara tamamlamak için en doğru yerdesiniz. indirimist.com, sizin için tüm Ciceksepeti.com kampanyalarını bir araya getiriyor.

Buradan elde edeceğiniz Çiçeksepeti indirim kodu yapacağınız alışverişlerde %70’ye varan avantajlar sağlıyor. İndirim kodunu kopyalayıp sepete yapıştırmanız yeterli. Hatta bazı kampanyalarda kampanyayı AKTİF ET butonuna tıklamanız indirimin geçerli olmasını sağlayacak.

Sevdiklerinizi mutlu etmenin ve hediye almanın ucuz yolu indirimist’te. Siz de hemen uygun fiyata çiçek siparişi verin, hızlı kargo ile hemen sürpriz yapın.