Mobil Uygulamaya Özel %10 İndirim

İndirim Kodu Süresiz
Shein mobil uygulaması üzerinde siparişini gerçekleştir, %10 indirim kodu kap!...Daha fazla

Shein mobil uygulaması üzerinde siparişini gerçekleştir, %10 indirim kodu kap! Şimdi sende Shein mobil uygulamasını indir, hesabına giriş yap ve beğendiğin ürünleri %10 daha ucuza satın al! Daha az

ASAPP10 Kodu Al
100% Başarı

 

Shein Türkiye güvenilir mi?

Asya'nın en büyük çevrimiçi hızlı moda perakendecisi Shein, 2008 yılından bu yana sunduğu uygun fiyat seçenekleri, kargo hizmeti, ürün çeşitliliği ve kolay arayüzü ile müşterilerini her daim mutlu etmeyi başarmış güvenilir online alışveriş platformları arasında yer almaktadır.

Shein.com'dan nasıl alışveriş yapılır?

Shein.com'dan alışveriş yapabilmek için; üye olun, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, siparişinizi onaylayın, kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak girin, ödeme işlemini tamamlayın.

Shein.com’daki ürünlerin kalitesi nasıl?

Shein.com'da satılan ürünlerin büyük bir çoğunluğu kaliteliyken bazen beden problemlerinde uyuşmazlık yaşanabilmektedir. Kaliteli ürünü hesaplı fiyata satın alabileceğiniz Shein.com adresinde sipariş vermeden önce kullanıcı yorumlarını dikkate almanızı öneririz.

Shein ödeme seçenekleri neler?

Shein.com'dan satın alacağınız siparişleriniz için Visa, MasterCard kartı, Maestro, JBC, Paypal ve Diners Club (Postepay, Hype, N26 ve buddybank kartları dahil) ile ödeme yapabilirsiniz. Ülkemizde Visa ve Mastercard ile ödemelerin yapıldığı Shein online alışveriş sitesi üzerinden ayrıca hediye kartı satın alabilirsiniz.

Shein kargo ücreti ne kadar?

Shein standart kargo gönderili siparişlerinizin 30 USD ve üzeri olması, Shein hızlı kargo siparişlerinizin 100 USD ve üzeri olması durumunda kargo ücreti alınmamaktadır. Belirtilen tutarın altında kalan Shein siparişleri için kargo ücreti 8 USD olup, kargo gümrük masraflarının tümü Shein'e aittir.

Shein kargo ne zaman gelir?

Shein.com'dan verilen siparişlerinizin ortalama kargo süresi 20-30 gün arasındadır. Hızlı kargo siparişleriniz 2-3 gün içerisinde gelmektedir.

Shein kargo takip nasıl yapılır?

Shein kargo takip işlemi için siparişlerim sayfasına giriş yaparak gönderi durumunu kontrol edebilirsiniz. Siparişlerim sayfasında yer alan gönderi bilgisi butonuna tıklayarak Shein kargom nerede sorusuna yanıt bulabilirsiniz.