Oops! İndirim kodu bulunamadı.

There are no coupons for this store, please come back later.

GittiGidiyor indirim kuponu kodu nasıl tanımlanır?

gittigidiyor indirim kodu nasıl kullanılır

gittigidiyor indirim kodu

Yüzlerce ürün ve marka seçeneği ile çok yönlü bir alışveriş deneyimi sunan GittiGidiyor’da avantajlı alışverişin tadını indirim kuponları ile çıkarabilirsiniz. Gittigidiyor indirim kuponu olan var mı diye kupon arayışına girmenize gerek yok. GittiGidiyor, belirli dönemlerde belirli kullanıcı gruplarına ya da tüm kullanıcılarını indirim kuponları sunuyor. Kuponunuz seçtikten ve GittiGidiyor indirim kuponu kodu tanımlama işleminizi gerçekleştirdikten sonra, ödeme yapacağınız toplam tutardan belirli bir oranda indirim kazanarak alışverişinizi gerçekleştiriyorsunuz. GittiGidiyor indirim kuponlarını kullanmak oldukça basittir. Alışverişiniz için GittiGidiyor 200 tl indirim kuponu seçtiğinizde internet üzerinden edindiğiniz ya da anlaşmalı firmalar tarafından tedarik ettiğiniz bu indirim kupon kodunu alışverişinizi sonlandırdığınız sırada gösterilen ilgili haneye yazmanız yeterlidir.

GittiGidiyor VIP kodu nasıl alınır?

Yardım menüsünden Müşteri Hizmetleri butonuna tıklayarak alınabilir. Karşılaşılan ekranda Bizi Arayın butonunda çıkan numarayı arayarak hemen 4 haneli VIP kodunuzu alabilirsiniz. Kodun süresi 15 dakikadır.

GittiGidiyor hangi kargo ile çalışıyor?

Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT kargo ile gönderim sağlanıyor.

GittiGidiyor nasıl alışveriş yapılır?

GittiGidiyor’a üye olduktan sonra aradığınız ürünü bulup sepetinize atın. Daha sonra sepetinizde kredi kartınızla ödeme yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Tanımladığınız adrese ürün kısa bir süre içinde ulaşacaktır.

GittiGidiyor nasıl bir site?

GittiGidiyor bir Pazar yeridir. Satıcılarla alıcıları buluşturur. Siteye girildiğinde yüzlerce satıcının çeşitli ürünler sattığını görürsünüz. Puana ve ürüne göre istediğiniz satıcıdan istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Eğer işletme sahibiyseniz satış da yapabilirsiniz.

GittiGidiyor günün fırsatı ne kadar sürer?

Günün fırsatı 24 saat sürer. Satıcı isterse bu süreyi uzatabilir.

Bu markalar da ilginizi çekebilir: