İdefix’de Size Özel İndirim Kuponu

Kampanya Süresiz
200 tl ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 20 tl indirim kuponu...Daha fazla

200 tl ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 20 tl indirim kuponu idefix.com’da. Birbirinden farklı kitap, hobi, oyuncak için idefix. Daha az

Aktif Et
100% Başarı

Aradığınız tüm kitaplar idefix’te!

Kitap okumaya tutkun olanların yolları muhakkak ki klasik edebiyat eserlerinde kesişir; her yol ise mutlaka idefix’e çıkar. Roman, şiir, deneme, öykü, destan, inceleme, anı, biyografi, anlatı, söyleşi, röportaj ve daha birçok alt başlığın altında sayısız kitaba idefix ile ulaşmanız mümkün. Kitapların yanı sıra edebiyat dergilerini de inceleyebileceğiniz idefix.com’da edebiyat dünyasına dair gelişmeleri takip edebileceğiniz son baskıları satın alabilirsiniz. Üstelik bu kitap deryasından yapacağınız ilk alışverişinizde idefix ilk alışveriş indiriminden faydalanabilir ve daha sonraki alışverişlerinizde ise idefix indirim çeki kullanarak dilediğiniz kitabı en uygun fiyatlara alabilirsiniz.

idefix indirim kuponu nasıl kullanılır?

idefix indirim kodu

Alışverişlerini sık sık internet üzerinden yapanlar online mağazaların ödeme sayfalarında bulunan  indirim kodu kutucuklarını görmüşlerdir. O kutucuklara girilen indirim kodları alışverişlerinizi özel indirimlerden faydalanarak gerçekleştirebilmenizi sağlar. İdefix’ten satın alacağınız ürünleri sepetinize attıktan sonra ödeme sayfasında gördüğünüz “İndirim kuponu kullan” kutucuğuna basarak sahip olduğunuz kodu girdiğinizde ya da kopyalayıp yapıştırdığınızda, ödemeniz gereken tutar üzerinden belirli bir indirim kazanırsınız.

idefix indirim kodunu kaybettim diye endişelenmeyin. idefix müşteri hizmetlerine yazarak indirim kodunuzun telafisi için çözüm bulabilirsiniz.

Diğer markalar da ilginizi çekebilir: